IEM Rio otseülekanne: TheMongolz tagastab tule Infernole; NAVI juhib NIP-i viie raundiga

Allikasõlm: 2061723

Poolajal juhtis TheMongolz
22:33 - Sumljiv

Kiire ja agressiivne T-küljevõrgud Mongolid üksteist ringi, as Sodbayar "Tehno" Munkhbold juhib teed 125 ADR-i ja 16 tapmisega.

Nad suutsid B-platsi vooru järel ära kasutada, kusjuures platsi viimane sööst andis neile kaitsele liikudes seitsme raundi edumaa. Jääb näha, kas neil on mänguplaan, kuidas peatada keiserlik T-pool siiski.

elektroonikatähed, kui NAVI juhtis poolajaks 10:5
22:24 - Nohte

Denis "Elektroonika" Šaripov'i hea vorm jätkus ka ülejäänud poolajal, kui ta kindlustas päästetud AK-47-ga võtme kolmiktõrjumise, et aidata oma poolel püstolipadruni ära varastada, ning hiljem täiendas ta tulemust anti-ökoässaga. Ta istub 18-9 KD-l ja kogus 112.3 ADR-i, kui NAVI juhib viie vooruga nende T-küljele.

TheMongolz 7-1 Imperial
22:19 - Sumljiv

Üleminekul üleminek Mongolid näevad Infernos absoluutselt domineerivad. Praegu on nad malemeistri juhitud rünnakul 7:1 Garidmagnai "bLitz" Byambasuren ja soovivad seeriat Mirage'ile sundida.

NAVI säilitab eduseisu vaatamata Aleksibi kangelaslikkusele
22:07 - Nohte

Fenomenaalne algus elektrooniline on hoidnud Natus vincere vaatamata juhtpositsioonile Ninjad pajamas nöörides kokku kolm vooru tagasi ökoringi võidu aitas quad kill from Aleksi "Aleksib" Virolainen.

Imperial domineerib viadukt, NAVI-NIP on pooleli
21:52 - Sumljiv

keiserlik suleti hõlpsalt Overpass, kaotades Mongoolia poolele kolm vooru, rünnakul neli järjest. Liigume nüüd Inferno juurde, mille valik on Mongolid.

A-voos toimub kvalifikatsioonimäng Ninjad pajamas ja Natus vincere alustas just Mirage'is, kusjuures Ukraina pool kindlustas pärast püstoli võitmist varakult edumaa.

Impeerium kontrollib viadukti
21:35 - Sumljiv

keiserlik kindlustasid oma kaardivaliku esimese poole probleemideta, kaotades vaid kolm vooru Mongoolia poolele.

Ricardo "boltz" Prass on olnud edu saavutamisel otsustava tähtsusega, postitades 21 tapmist ja 129 ADR-i, jätkates oma suurepärast vormi Ameerika RMR-ist, kus ta sai viie mängukaardi keskmiseks hinnanguks 1.39.

FURIA on seda teinud
21:29 - Sumljiv

Pärast seda, kui võistkondi ei õnnestunud regulatsiooni ajal eraldada, FURIA olid lisaajal veatud ja lõpetasid mängu 19:15. Andrew "ArT" Piovezan oli võidus ülioluline, võitis seitse avaduelli oma kaubamärgile iseloomuliku agressiivse stiiliga, mis sel juhul tasus end ära.

FURIAvõit tähistab kodumeeskonna esimest edu IEM Rio mängus ja brasiillased liiguvad nüüd poolajal ülemises mängus. faasid. Vastupidi, fnatic laskuge näkku 9z väljalangemismängus.

Brasiilia
Euroopa

Läheme lisaajale
21:17 - Sumljiv

William "mezii" lustimees andis endast parima, et hoida fnatic mängus 25 tapab seda kaasas 1vs3 sidur, millest piisas, et pärast paari räbalat vooru lisaaeg välja suruda.

Viimases voorus oli 1vs1 Nico “nicoodoz” Tamjidi parim André "tilk" avatud lisaaega sundida.

Imperiali ja TheMongolzi vahel algab esimene elimineerimisseeria
21:07 - ründaja

A-alagrupp läheb esimestesse väljalangemismängudesse, mida mängitakse parim kolmest sarjas. Kodulinna kangelased ja viimase hetke täiendus keiserlik vastu võitlema ellujäämise eest Mongolid pärast alagrupi avakohtumiste kaotamist täna. Esmalt ülesõit (Imperiali valik), järgmisena Inferno ja vajadusel otsustada Mirage.

Tulemused viigistati 10-10
20:57 - Sumljiv

Hinded vahel FURIA ja fnatic on surnud isegi veel kord 10-10 juures, kusjuures mõlema meeskonna majandus on murdepunktis.

Keset tegevust, Chad "SPUNJ" Burchill leidis aega, et proovida oma muljetavaldavat Zeusi muljet. Vaadake seda allpool, te ei kahetse.

katkine hinnang +2 kui FaZe ader möödas 9z
20:36 - LucasAM

faasid ei muretsenud hetkekski, et nõuda oma kohta B-grupi ülemise klassi poolfinaalis. 9z 16-3 ülekäigurajal. Nüüd ootavad nad võitjat FURIA vs fnatic, kellega nad mängivad, et kindlustada koht IEM Rio playoffidel.

Argentiina meeskond seevastu on nüüd 0:1, alumises mängus ja läheb vastamisi eelmainitud matši kaotajaga, et hoida elus lootust Brasiilia publiku ees mängida.

Euroopa
Lõuna-Ameerika

fnatic ja FURIA kael ja kael
20:35 - Sumljiv

Pärast brasiillaste tugevat algust, mida soodustas neljanda vooru ökovõit, fnatic hakkas puudujääki vähendama. Seis on nüüd 5-6, kuna Euroopa kombinaat pani kokku kolmevoorulise seeria.

FaZe on poolajal kaugel ees
20:25 - LucasAM

faasid kaotas oma esimese kaitse kaheksandas raundis, misjärel nad kiiresti taastusid ja jätkasid oma vastupanu löömist. Helvijs "broky" Saukants tegi veel ühe suure raundi pärast oma avapüstoli neliktapu, kukkudes enne 13. raundis alla veel neli 9z lõpetas poolaja lõpparvega, tehes seisuks 12:3 faasidkasuks.

Kas FURIA kindlustab Brasiilia esimese võidu?
20:12 - Sumljiv

Käimas on avavooru finaalmäng, kus osalevad kodulinna kangelased FURIA vastamisi fnatic. Mõlemad keiserlik ja MIBR ei suutnud võitu saada FURIA lehvib nüüd Brasiilia lippu.

Need kaks meeskonda kohtusid vähem kui kuu aega tagasi ESL Pro League S17-l, kus Brasiillased võitsid lõpuks 2:0. Nad mängisid siis Ancienti ja Anubisega, kusjuures esimene oli ka selleks matšiks valitud kaart.

FaZe domineerib 9z varajastes voorudes
20:09 - LucasAM

faasid vastu tuli sarja 9z raskete lemmikute sildiga ja Soomlane “karrigan” Andersenmehed ei ärritu hetkekski. katkineNeli tapmist püstoliraundis Dual Berettasega avasid uluvärava Overpassi domineerivale kaitsele.

9z 0-6 kaotusseisus kutsuti timeouti ja leidsid end järgmises voorus 3vs3 olukorras, kuid tulutult Russell "Twistzz" Van Dulken kolmik lõpetas oma unistused saada püstoli ostmisega pardal.

FaZe võtab järgmisena vastu 9z
19:55 - ründaja

Teine suur lemmik on lavale astumine Overpassi afääri vahel faasid ja 9z. karrigan ja seltskond on juba hea alguse saanud katkine quad-kill koos Dual Eliidiga.

OG mõistab Vitality alumisse klambrisse hukka
19:53 - Nohte

Kahest voorust lisaaja alguses ei piisanud Elujõud kaardi sulgemiseks kui OG näitasid uuenenud vormi, sulgedes oma Euroopa kolleegid järgmiseks kolmeks vooruks. Näis, nagu oleks Elujõud võib sundida tegema teise komplekti lisaringe, kuid Linn “flameZ” Shushan suurtähtedega overpeek alates Dan "apEX" Madesclaire siduma 1vs2 ja sulgema asjad oma poolel, 19-17.

nafany: "Meil pole puhkamiseks palju aega"
19:40 - ründaja

Cloud9Mängusisene juht kajastas saates antud intervjuus lühidalt meeskonna suutmatust Majori tiitlile kvalifitseeruda ja sellest, mis tunne on olnud lennata Riosse peaaegu kohe pärast RMR-i pettumust.

"Muidugi on see raske, meil pole palju aega puhkamiseks, sest meil oli järgmisel päeval lend." Vladislav "nafany" Gorškov ütles James "BanKs" Pangad. "Kuid meil on see, mis meil on, ja me peame töötama, et paremini teha."

Elujõud raiskab oma edumaa, kuid sunnib ületunde
19:38 - Nohte

Keskne poole ostmise ring alates OG murdis lahti Elujõud kaitsemehhanisme ja osutus saamise katalüsaatoriks Abdul “degster” Gasanov ja seltskond tagasi matši – nad võitsid viis raundi järjest sellest punktist kuni matšipunktini, kuid agressiivsus mänguväljakul ja B-pommipaiga tugev hoidmine võimaldasid Elujõud ületunde sundima.

Cloud9 liigub ülemises sulus edasi
19:33 - ründaja

Läbi ja lõhki sirgjooneline afäär lõpeb sellega Cloud9 võitis 16-8. Teisel poolajal oli vaid püstolitega ebatõenäoline võit peaaegu kõik MIBR võiks koguda.

Abay "HObbit" Khassenov edetabelite tipus oma kaheksa multikilliga, kuid Dmitri “sh1ro” Sokolov ja Sergei "Ax1Le" Rõhtorov samuti suurel hulgal, igaüks 20 tapmist ja üle 90 ADR-i.

Cloud9, Vitality läheneb võidule
19:22 - Nohte

Elujõud'i hea vorm kandus teisele poolajale püstolivõiduga ja sellele järgnenud konversiooniga OG vastas kolme omaga. Defitsiit ei vähenenud aga nipsaka taastõuke tõttu Lotan "Spinx" Giladi andis oma meeskonna kontrolli tagasi.

Teises voolus Cloud9 juhtima 13:7 MIBRKoos Felipe “hullu” Yuji eriti hädas 4-18 KD-ga.

HEN1 kangelaslikkusest ei piisa, et Cloud9 eemal hoida
19:09 - ründaja

Cloud9 lõpetas Ancienti esimese poolaja seisuga 9:6, pannes kokku tugeva rünnaku pärast kolme avaringi kaotamist. Mõned henrique "HEN1" Telese kangelaslikkus on säilinud MIBR võitluses, kuid 10 raundi T-poolel tundub nüüd allajääjate jaoks natuke liiga pikk ülesanne.

ZywOo, apEX power Vitality kuni 9-6 pool
19:03 - Nohte

Elujõud on saavutanud kolme raundi edumaa oma T-külje jõupingutuse lõpus Overpassil, eesotsas 16-8 ja 15-10 K-D-ga Mathieu "ZywOo" Herbaut ja tipp. Maciej "F1KU" Miklas viib teisele poole eest OG (15-11), aga nii oli degster kes leidis esimesel poolajal korduvalt avatavaid tappe, et hoida oma meeskonda jooksus.

OG vähendab vahe, kuid Vitality jääb ette
18:51 - Nohte

Alates traavis neli ringi OG, sealhulgas tugev avaring konnektoris, on hoidnud skoori lähedal. degster ja ettevõttel õnnestus olukord 4:4 viigistada, kuid pole veel juhtima asunud Elujõud leidsid kaks vooru oma ettejäämiseks.

kakafu seisab OG taga
18:39 - Nohte

OGabitreener Alexander “kakafu” Szymanczyk seisab hoopis meeskonna taga Casper “ruggah” Kaks, kuid see ei aita neil Overpassil hästi alustada.

Seis on 4-0 Elujõud as tipp sidub 1vs3, et hoida oma meeskonda veatuna.

Turniir liigub edasi B-gruppi
18:35 - ründaja

A-alagrupi avamängud on tehtud ja tolmust puhastatud ning turniir jätkub B-grupi parim ühest etapiga. Esikohal on kaks meeskonda, kes pääsesid eelmisel nädalal Pariisi Majorile, Elujõud vs OGja kaks meeskonda, kes seda ei teinud, Cloud9 vs MIBR.

Kangelaslik kindel avavõit
18:26 - Sumljiv

Krzysiek "Tobe" Gorski's 1vs4 sidur püstoliringis andis 9INE võimalus tagasitulekuks, kuid kaotus osutus poolakatele liiga suureks.

Mängujärgses intervjuus Rasmus “sjuush” Ojake rääkis, et taanlased mängivad oma halvimat kaarti. "See ei olnud üllatus. Kuna nad kaotasid Ancientil viis järjest, tundsime end kaardivalikuga väga mugavalt.

Kangelaslik võitis 16:12 ja liigub nüüd ülemise grupi finaali, kus vastamisi minnakse BIG.

BIG koputage MOUZ alla alumisse klambrisse
16:19 - LucasAM

BIG tagas tähtsa esimese mängu võidu MOUZ. Saksamaa meeskond, kes just hiljuti eelseisval Majoril kohast ilma jäi, mainis, et selline sündmus nagu IEM Rio on nende jaoks nüüd enne matši algust olulisem. BIG on Christopher "dexter" Nong ja ettevõte Overpassil, kaart Johannes "tabseN" Wodarz ei oodanud vetoõigust lahtiseks jäämist ja andis sellest parima, võites 16:6.

"Tundsime end Overpassil varem väga enesekindlalt, mängisime seda kaarti juba ammu" tabseN ütles veto kohta: "Me teadsime, et nende viadukt ei olnud parim, nii et ma olin üllatunud, et nad selle läbi lasid."

BIG nüüd on neil ees veel suurem takistus, millega nad silmitsi seisavad Kangelaslik teisipäeval parima kolmest sarjas pääsu eest play-off 'i, kui publikule avaneb Jeunesse Arena.

Saksamaa
Euroopa

BIG vaevu keelab MOUZi jõuostu, tõuse 13-6
18:04 - LucasAM

BIG jätkab edasiliikumist ja on kolme raundi kaugusel putemisest MOUZ ära pärast väga tiheda 3vs4 retake võitu jõuostu vastu. Voor lõppes sellega David "Külmutatud" Čerňanský tappes nii viimase kaitsja kui ka defuseerija, kuid sekundi murdosaga liiga hilja, kuna pomm lammutati selleks ajaks, kui tema pihusti hävitas viimase terrorismivastase mängija.

faveN quad-kill annab CT-püstoli võiduga BIGi kahekohalise numbri
17:55 - LucasAM

BIG suurendasid oma kolme raundi poolaja eduseisu 9:6, võites esimese püstolipauku pärast vahetust massilises raundis. Josef “lemmikN” Baumann. Saksa mängija lõi oma P2000-ga maha neli vaenlast, et alustada kaitset paremalt jalalt, kui tema ja ta meeskond tabasid kahekohalisi numbreid.

Kangelaslik põgenemine CT poolega
17:50 - Sumljiv

Seis püsis tasavägine seisuni 4-4, kuid Kangelaslik siis võttis mängu krabast ja jooksis poolega minema. Taanlaste jaoks ei olnud see aga kindlasti sujuv, sest nad võitsid kolm vooru järjest, kui ainult üks liige jäi ellu, mis tähendab, et nende majandus oli alati murdepunktis.

Kangelaslik talusid tormi ja on poolajal 11:4 üleval, seega tundub, et iidne hasartmäng tasub neile end ära.

BIG kindlustas poolaja eduseisu T-poolel
17:45 - LucasAM

BIG vastu kindlustasid oma parima ühest matši esimese poolaja MOUZ Overpassil varakult pärast 8:5 eduseisu saavutamist mitme tiheda vooru järel, mis murdis rahvusvahelise meeskonna majanduse.

Heroic ja 9INE kaubandusringid
17:32 - Sumljiv

Kangelaslik ja 9INE on Ancienti avavahetuses kaela ja kaela. Taanlased võitsid püstoli, kuid olid peagi sunnitud öko, kui Casper "cadiaN" Moller tal oli õnnetu ajastus, kui ta üritas noaga tapma minna.

IEM Rio on BIGi jaoks olulisem, kuna jäi Majorist ilma
17:20 - LucasAM

Karim "Krimbo" Moussa astus mikrofoni taha, et rääkida sellise turniiri olulisusest nagu IEM Rio pärast seda, kui ta ei suutnud majorit saavutada.

"Kui te majoriks ei pääse, on need sündmused praegu olulisemad, nii et anname endast parima. Võidad kaks kohtumist ja pääsed otse play-off’i... Meil ​​on MOUZi ja Heroic vs. 9INE võitjaga raske vahekord.”

BIG on vastamisi MOUZ Overpassil nende avamängus Rio de Janeiros toimunud üritusel.

Algab Heroic vs. 9INE
17:18 - Sumljiv

Kahe Euroopa RMR-i meeskonna 3:0 meeskonna lahingus Kangelaslik on seatud vastu lööma 9INE.

Iidne on lahinguväli, kaart, kus kumbki meeskond ei tundu eriti mugav. Taanlastel on võidumäär 25%, poolakatel on aga vaid veidi parem 31%.

Vaadake npl võimupositsiooni
17:03 - ründaja

noor Andrew "npl" Kukharskyi õhkab palju rohkem enesekindlust kui varem pärast muljetavaldavat esinemist BLAST.tv Paris Major RMR-il, kus ta tõusis NAVI kvalifikatsioonikampaania edetabelite tippu.

Ühes intervjuus pangad ESL-i saates rääkis 17-aastane lühidalt mängust, öeldes, et see võis tulla natuke liiga vara. "Nad [TheMongolz] suutsid meid väga kummalistel hetkedel suitsu tõttu tappa. Mängisime ka natuke halvasti, sest see on varane mäng, kell 11, nii et võib-olla ongi kõik.

"Pole paha. Muide, võitsime."

NIP täielik veenev võit, NAVI domineerib TheMongolzis T-poolel
16:54 - Kuningas Dempz

Otsekohene jaoks Ninjad pajamas, võtavad nad oma T-püstoli ja jooksevad tikuga minema. Neil oli lihtsalt liiga palju tulejõudu keiserlik, ja brasiillaste dateeritud mängustiil ei aidanud asjale kaasa. 16-5 lõppes seis.

Teises mängus Mongolid hoidis esimesel poolajal asjad kinni, kuid Natus vincere absoluutselt küpsetanud neid võimsa T-küljega, et sulgeda see veenvalt 16-9.

Ninjad pajamas mängima Natus vincere täna peetavas paremus kolmest, kus võitja kindlustas koha playoffis.

TheMongolz jääb poole ostu võiduga käeulatusse
16:45 - ründaja

Natus vincere hakkasid eemalduma pärast püstolipaundi võitu T-poolel enne poolostu võitu ja Deagle'i lasku Tuvshintugid "Hävitamine" Nyamdorj andis Mongolid hingetõmbepaus. Siiski on favoriidid kontrolli all, survestades nüüd mongoollaste majandust pärast kohest vastust.

NIP tõmbab teise poolaja lõpus ära
16:36 - Kuningas Dempz

Peaaegu niipea, kui postitame värskenduse, mis ütleb, et see on ühtlane, Ninjad pajamas hakka Mirage'ist eemale tõmbama.

Viga sisse keiserlikKui ninjad hakkasid oma lööke tabama, ilmnes nende lihtsustatud lähenemine. Ludwig "Brollan" Brolyn ja Daniel “headtr1ck” Valitov on mõlemad hakanud kilde kokku korjama.

keiserlik õnnestus küll püstolitega imeringi haarata, aga sellele vastati kohe ja Ninjad pajamas ei vaadanud tagasi. Poolaeg 11-4.

TheMongolz läheb teisele poolajale juhtima 8:7
16:30 - ründaja

bLitz ja ettevõte võitis poolaja viimasest üheksast raundist seitse, et asuda Mirage Terroristi poolel juhtima. Lõpus mängib üllatunud NAVI suunas plahvatuslik mäng, kui teisele poolajale hakkab surve neile tõusma.

Niisama on see isegi NAVI ja TheMongolzi vahel
16:25 - ründaja

NAVI on olnud veidi lohakas ja lasknud paar soodsat tiiru käest. bLitz on loonud mõned võtmed ja sulgurid, et mongolid saaksid seisu 1-6-lt 6-6-le pöörata – mängusisene liider istub 17 vooru jooksul 12 tapmist.

NIP ja Imperial kaela ja kaela varauksed
16:22 - Kuningas Dempz

Ninjad pajamas tundus, et algus oli mugav, võites paar esimest CT-ringi kergelt, kuid kaks otsest kõndimist A-le haarasid kinni keiserlik kaks vastuseks ja murdis CT majanduse.

Ninjad vastasid, kui relvad tagasi tulid, tõrjudes A hukkamise ja seejärel Brollan sai parem väga kaklusi-raske ringi panna Ninjad pajamas tagasi juhtpositsioonil.

Kõik, mille nimel siin mängida, mõlemad meeskonnad tunduvad seni võrdsed.

NAVI kontrolli all varakult
16:14 - ründaja

Natus vincere ristlevad siiani läbi Mirage'i. Ainus voor, mille nad kaotasid, oli Mongoolia meeskonna kehv ost ja mõned hästi paigutatud löögid Baatarkhuu "Bart4k" Batbold. Mõned teised tihedad ringid läksid siiski favoriitide teed ja see hakkab tasapisi käest ära minema Mongolid.

TheMongolz vs. NAVI, Imperial vs. NIP otse-eetris
16:03 - ründaja

Esimesed kaks matši on otseülekandes ja mõlemad Mirage'is.

Ühel pool, Mongolid vaadake, kas nende uus koosseis on Chinguun "Hasteka" Bayarmaa on endiselt võimeline esitama väljakutse esimese astme meeskondadele, kui nad vastamisi peavad Natus vincere. Teiselt poolt keiserlik vastu astuma Ninjad pajamas pärast seda, kui ta tuli viimasel minutil asendajaks Virtus.pro.

Mängueelne lugemine
15:50 - ründaja

Brasiilia IEM Rio algab järgmisel Inteli suure slämmi hooajal
Brasiilia IEM Rio vaataja juhend
Venemaa Virtus.pro taandub IEM Riost: "Oleme pühendunud täiustatud koolitusele"

Meil on algamas parimate voor
15:45 - ründaja

Pole möödunud isegi 48 tundi sellest, kui BLAST.tv Paris Major RMR jõudis Euroopa viimase võimaluse kvalifikatsiooniga lõpule, kuid esimese astme tsirkus on juba taas liikvel ja algab IEM Rios otsast.

Brasiilia turniir toimub järgmisel nädalal ja paljud meeskonnad, kes saavutasid edu RMR-idel, naasevad lootusega saada lauale hea tulemus enne, kui Pariisi Major ise tuleb.

Rühmaetapi toimumiskoht asub Jeunesse Arena sees

Teistele, kes ei pääsenud esivõistlusele, näiteks õnnetutele Cloud9, pakub 250,000 XNUMX dollari suurune turniir võimaluse hingata ja tõestada, et vaatamata tohutule pettumusele kuuluvad nad endiselt Counter-Strike'i tippude hulka.

Sündmus algab grupietapi avafaasis parimate vooruga, enne kui jõuame väljalangemise ja edasipääsu seeriateni, et lõpetada pikk esimene mängupäev. Siin on IEM Rio esimese päeva ajakava: