RETAP: EPICENTER finaalid | SK Gaming vs Virtus.pro

Allikasõlm: 1899012

See kõik oli a Counter-Strike: Global Ründav fännid võiksid soovida, sest EPICENTER 2017 suures finaalis võitlesid kaks tippu naasta soovivat meeskonda.

Turniiri üllatusmeeskond Virtus.pro võttis täidisega vastu SK Gaming meeskonna. See oli vaieldamatult üks parimaid finaalturniire CS:GO ajaloos. Kui jäite vahele, peaksite end lööma.

Tulemused

Seeria, mida meeles pidada

SK Gamingu ja Virtus.pro rivaalitsemise, mitmete lisatundide ja kõigi asjaosaliste maailmatasemel mängude vahel sai Peterburi publik ja vaatajad kodus nautida hämmastavat sarja.

Sarja esimesel kaardil plahvatas VP pooluspositsioonile, sõites võiduni Mirage'il. SK vastas suure 16:6 võiduga teisel kaardil, Inferno. Rongis läks seeria ülekäigurajale. SK tuli esimese poolaja 3:12 kaotusseisust tagasi, et sundida seeria esimene lisaaeg. Nad ajasid äri ja võitsid suurelt lisaajal.

4. mäng näitas, et VP-l oli ka palju tagasitulekupotentsiaali. Esimesel poolajal kukkus suurelt ja kui seeria oli lõppenud, läksid nad Cache'i vastu 10:3, et kindlustada lõppmäng.

Cobblestone, päeva viimane kaart, oli kogu tee kaelas, otsustada tuli kahel lisaajal ning SK väljus võidukalt.

Täht ja seisja

Muidugi oli Marcelo “coldzera” Davidil tugev päev 130 tapmise ja 1.27 reitinguga, kuid siiski oli Immortalsi särgis mees vaieldamatult päeva tähtsaim mängija. Ricardo “boltz” Prass sai 114 tapmist ja viigistas matši kõrgeima reitingu teise koha Filip “NEO” Kubskiga 1.16-ga.

SK peaks kindlasti olema veendunud, et noormees saab püsiliikmeks saades koondisse panustada.