Connor Fearon, a Monster Energy játékosa szerezte meg az első helyet az ausztrál hegyikerékpáros lesiklás bajnokságon Maydenában

Forrás csomópont: 1887973

“I’ve been chasing the Elite National Championships title for a long time now and to finally get the job done feels awesome.” – Connor Fearon

Végre megcsinálta! A Monster Energy gratulál Connor Fearon az Elite Men divízió első helyezéséről a 2022-es AusCycling Mountain Bike Országos Bajnokságon a Maydena Bike Parkban ezen a hétvégén. Az ausztrál naptár legnagyobb versenyén a 28 éves adelaide-i versenyző pályafutása első országos bajnoki címét szerezte meg az A-listás versenyzők mezőnyével szemben.

A 2022-es AusCycling Mountain Bike Országos Bajnokság a második évben sok eseményt tartalmazott a Maydena Bike Parkban. 14. február 22. és 2022. között a legendás helyszín adott otthont az XCO, XCC, XCR, DHI és Pumptrack Országos Bajnokságnak két kifejezetten a Downhill és XC bajnokságra tervezett versenypályán.

A várva várt Elite férfi lesiklás döntőjében a hétvége legnagyobb csatájában Fearon fej-fej mellett vívott Monster Energy csapattársával, a 28 éves fiatalemberrel. Troy Brosnan. Fearon a kihívásokkal teli lesiklópályán 3:13:20 perces idővel és tekintélyes előnnyel a lejtmenet élére került.

Brosnan a nap utolsó versenyzőjeként esett be, és az egyetlen esélye volt arra, hogy kivegye Fearont a forró ülésről. A katasztrófa azonban bekövetkezett, mivel Brosnan a pályán végzett második ellenőrzés után súlyosan elesett, és bokatöréssel kilépett a versenyből.

Fearon célideje, 3.27 másodperccel a következő versenyző előtt, pályafutása során először megszerezte az AusCycling Mountain Bike Országos Bajnoki címet.

„Régóta üldözöm az elit országos bajnoki címet, és végre elvégezni a munkát, fantasztikus érzés. A pálya itt, Maydenában gyors és durva volt. Nehéz volt egy tiszta futást összehozni, de nagyon magabiztosnak éreztem magam, és minden a helyére került ezen a hétvégén. Készen áll a győzelemre!” - mondta Fearon a cím igénylésekor.

Gratulálunk Brosnannak és mielőbbi felépülést a többszörös ausztrál bajnoknak. Köszönet az AusCyclingnek és a Maydena Bike Parknak, hogy világszínvonalú eseményt rendeztek.

Nagy felbontású fényképek letöltése szerkesztői használatra.

Az MTB Downhill Racing versenynaptár következő lépéseként a világ legjobb versenyzői Európába utaznak a 2022-es UCI Világkupa-szezon nyitányára március 26–27-én a franciaországi Lourdes-ban. Maradjon velünk!

Ha többet Connor Fearon, Troy Brosnan, és mountain bike sportolóinkból álló csapatunk látogassa meg http://www.monsterenergy.com. Kövesse a Monster Energyt is Youtube, Facebook, Instagram, Twitter és a TikTok exkluzív frissítésekért a 2022-es mountain bike szezonról.