Iconische Marvel-coveraanpassingen door Rob Prior van Stan Lee als personages die op Blockchain-veiling gaan

Bronknooppunt: 1878364

Marvel-fans verzamelen! Er staat je deze maand een echte traktatie te wachten, want 10 opvallende kunstwerken van de gevierde popartiest en performanceschilder Rob Prior, elk gesigneerd door striplegende Stan Lee, worden op een speciale veiling geveild door Mogul-producties, een globale niet-vervangbaar token (NFT) marktplaats en gedecentraliseerde financiering (DeFi) platform voor film en entertainment.

Deel één van deze serie, getiteld The Legacy Collection: Portraits of Stan Lee, zal bestaan ​​uit 10 kunstwerken uit een geplande oplage van 95. Elk uniek stuk viert Lee op iconische stripcovers van Marvel en de Gouden Eeuw van de strips, hetzij als één van zijn geliefde personages of in een cameo-rol. Deze collectie zal een van de meest prestigieuze werken zijn die ooit als serie NFT's zijn uitgebracht. De collectie wordt op woensdag 27 oktober om 5 uur Pacific Time geveild op Mogul, en de verkoop loopt tot 29 oktober om 5 uur. Veilingwinnaars ontvangen een origineel fysiek kunstwerk bevestigd aan een 1:1 ERC-1155 NFT.

Het hartverwarmende verhaal achter The Legacy Collection: Portraits of Stan Lee

The Legacy Collection: Portraits of Stan Lee was een meerjarige inspanning die begon in 2017, toen David Gold, een wederzijdse vriend, Prior en Lee voorstelde samen te werken om de legendarische cameo op iconische stripboekomslagen te krijgen. De 95 schilderijen, naast een stapel blanco vellen voor karakterupdates, waren het bewijs van tientallen jaren vriendschap en behoorden tot de laatste items die Lee ondertekende vóór zijn dood in 2018.

De schilderijen zelf zijn monumentaal, zowel qua betekenis als qua formaat, waarbij het grootste schilderij bijna drie meter hoog is. Toen het over de omvang van de collectie ging, merkte Prior op dat dit opzettelijk was. “Hoe kun je de grootste contentmaker van onze tijd beter eren dan met enkele van de grootst mogelijke schilderijen?”

De erfenis van Stan Lee en zijn personages

Lee was een echt stripboekicoon die enkele van de meest geliefde personages ter wereld creëerde. Hij bracht een hele nieuwe golf van helden en schurken binnen die de stripindustrie op meerdere manieren transformeerden. Zijn meest populaire personages zijn Spider Man, Iron Man, Hulk, Thor, Natasha Romanoff, Doctor Strange, Loki, Black Panther, The X-Men, Punisher, Ant Man en nog veel meer.

In veel gevallen waren Lee's personages gewone mensen die in toevallige situaties terechtkwamen, waardoor nieuwe vaardigheden ontstonden. Dit is te zien in het geval waarin Peter Parker wordt gebeten door de radioactieve spin en de Fantastic Four wordt gebombardeerd met kosmische straling. Zijn personages worden ook gewaardeerd omdat ze min of meer herkenbaar zijn vanwege hun verhaallijnen en karakterontwikkeling. De Fantastic Four had bijvoorbeeld familieproblemen, en de X-Men kreeg te maken met problemen die nog steeds bestaan ​​in de wereld van vandaag, zoals discriminatie, racisme en onverdraagzaamheid.

Tot grote vreugde van Stan Lee-fans en strip- en kunstliefhebbers over de hele wereld zal deze erfenis nieuwe hoogten bereiken doordat The Legacy Collection: Portraits of Stan Lee als een serie NFT's op de marktplaats van Mogul wordt uitgebracht. Bij uitbreiding zal Lee geschiedenis van buitenaf blijven schrijven.

De Legacy Collection bouwt voort op het eerdere NFT-succes van Rob Prior

The Legacy Collection: Portraits of Stan Lee markeert de terugkeer van Prior naar het Mogul NFT-platform. Eerder in 2021 sloot Prior zich aan bij Mogul voor het allereerste ‘NFT Proof of Origin’-evenement. Tijdens dat evenement duizenden NFT-verzamelaars van over de hele wereld zag hoe Prior ‘Reign of Money…what the f$ck’ onthulde, een origineel schilderij geïnspireerd op de film Wolf of Wall Street. Aan het einde van het evenement, net toen de veiling live ging, verbrandde Prior het schilderij en liet de NFT achter.

“Reign of Money…what the f$ck” werd 24 uur later verkocht voor $182,050, waardoor het een van de beste NFT-debuutreleases van 2021 is. Met The Legacy Collection hoopt Prior fans iets digitaals en tastbaars te geven om vast te houden.

“Stan was ruim zeventig jaar lang een belangrijk onderdeel van de popcultuur”, aldus Prior. “Hopelijk zullen deze schilderijen zijn fans, van wie velen ook NFT-verzamelaars zijn, een manier bieden om zijn nalatenschap te blijven vieren.”

Bron: https://coinquora.com/iconic-marvel-cover-adaptations-by-rob-prior-of-stan-lee-as-characters-to-go-on-blockchain-auction/

Tijdstempel:

Meer van Cointquora