ESL Open Week #162: перемога Zoun, SKillous, MaxPax

Вихідний вузол: 1962710
віск

Відкриті кубки ESL припиняються ні за що IEM Катовіце 2023! Дійсно, щотижневі турніри продовжували проводитися протягом Чемпіонату світу, хоча відвідуваність зазнала зрозумілого удару.

(Вікі)Зоун, який достроково повернувся до Кореї після вибуття в RO36 IEM Katowice, отримав невеликий втішний приз Корейський серверний кубок. Він був, безперечно, найсильнішим гравцем, який зареєструвався, і здобув перемогу з рахунком 3-0 над 133-м гравцем у рейтингу Aligulac.com. (Вікі)Нанамі щоб отримати свій приз у 200 доларів.

Кубок Європи відбувся наступного дня після завершення IEM Katowice, що дозволило HeroMarine і Spirit знову приєднатися до боротьби (навіть Інді, який мав працювало виробництво в IEM Katowice, пробував свої сили). Однак жоден із учасників чемпіонату світу навіть не дійшов до фіналу — натомість це було так (Вікі)Умілий та (Вікі)гоблін який боровся за титул тижневого чемпіона. SKillous переміг у фіналі з рахунком 3-0, вигравши Кубок ЄС другий тиждень поспіль.

Нарешті Кубок Америки пішов (Вікі)MaxPax, якого засмутив гоблін у півфіналі Кубка Європи. (Вікі)ГеройМарінe також спробував здобути Кубок Америки, але зрештою у фіналі зазнав поразки від датського «Динамо» з рахунком 3:1.

Деяка невизначеність зберігалася щодо того, чи будуть продовжувати проводитися відкриті кубки ESL протягом тижнів після Катовіце, але тепер здається, що кубки продовжуватимуть проводитися протягом «міжсезоння» (принаймні наступні два тижні ігор заплановані на веб-сайті ESL).