SAW alistas Case'i, et teenida ESL Pro League'i hooaja 17 konverentsikoht

Allikasõlm: 1770152

SAW on kvalifitseerunud ESL Pro League 17. hooaja konverentsile ja võitnud ESL Mastersi Hispaania hooaja 12. juhtum 2:1 Feria Valencia staadionil.

Portugallaste nimekiri lunastas end pärast turniiri eelmisel hooajal allajäämist, kus nad saavutasid teise koha. FTW et jääda ilma kohast ESL Pro League'i hooaja 16 konverentsil.

Roman sai kolme kaardi finaalis meeskonna kõrgeima reitingu 1.24

SAW's jooks oma esikohale algas 2:0 kampaaniaga grupifaasis, kusjuures Christopher "MUTiRiS" Fernandes ja ettevõte võtab võidu koju Raskusaste 0 ja juhtum lõpetada A-grupi esimese seemnena.

SAW's järgmine takistus tuli kujul Movistar Riders poolfinaalis. Michel "ewjerkz" Pinto tabas oma sammu otse kiibil ja saavutas 65-55 K-D ja 1.29 reitingu, et võita oma meeskond raskelt 2:1 ja teenida neile koht finaalis brasiillaste vastu.

MUTiRiSVaatamata sellele pandi väed oma tiitlivõitnud matšis tööle juhtum olles edetabelis üle 100 koha madalamal; nad said brasiillastest napilt 2:1 jagu pärast seda, kui võitsid oma kaardivaliku Ancient 16:11, loovutasid viltu ülesõidu 7:16 ja alistasid seejärel vaenlased Nuke'i seisuga 16:12.

Loe edasi

Endpoint võitis 10. ESL Premiershipi tiitli, kvalifitseerub EPL konverentsile

SAW tõusis hiljuti maailma edetabelis 30 parema hulka – see on nende kõrgeim koht alates 2021. aasta juunist. Nad esinesid ka novembris Elisa Masters Espoos, kuid neil oli raskusi, et saada palju edu, saavutades vaid ühe võidu. Keerukus enne võistluselt lahkumist ühiselt-viimasel kohal.

Portugali meeskond on 18. meeskond, kes broneeris koha ESL Pro League Season 17 konverentsil, mis peaks toimuma vahetult enne põhiturniiri algust 2023. aasta veebruaris. Ülejäänud kohad täidavad ESL-i mitmete teiste turniiride võitjad. riiklikes ja rahvusvahelistes liigades, kus LAN-üritus pakub kuut ESL Pro League'i hooaja 17 kohta.